Domů / O eshopu

O eshopu

 

PROČ TENTO PROJEKT VZNIKL

Miluju přírodu a focení. Bohužel všichni víme, že celosvětově masivně ubývá zvířat, většinou vlivem bezohledného průmyslu. Také v České republice je situace poměrně špatná, hlavně u polních ptáků, z nichž například koroptev nebo sýček jsou už tak vzácné druhy, že je skoro nemožné na ně narazit. Přesto je příroda kolem nás stále krásná a mým cílem je co nejvíce vám ji přiblížit. Abyste nezapomněli, že ji tady máte. Chci, aby vás po ránu potěšil pohled na fotku zvířete, které u nás žije, popřípadě ho najdete někde blízko ve střední Evropě. Smutnou pravdou je, že za 50 let už tu být nemusí. 

Budu moc ráda, když si moji fotografii pověsíte na zeď a budete si připomínat krásu okolního světa. Cenu obrazů nastavuji tak, abych pokryla náklady a aby mi zůstalo něco málo na svačinu, kterou potřebuji při svých toulkách přírodou. :-)

Vrabec domácí, foceno 25.11. 2017 v Morkovicích. Nikon D7100, objektiv Nikon 300 mm. Rychlost 1/640, f/4 a ISO 400.

Obraz si můžete koupit zde.

Snažím se, aby nám příroda, tak jak ji známe, zůstala zachovaná co nejdéle. Proto 2% z ceny každého obrazu věnuji České společnosti ornitologické. Věřím, že i malá pomoc může mít v konečném důsledku velký dopad. Nákupem na mém eshopu tedy neudělále radost jen sobě, ale přispějete na dobrou věc. 

 

KDE SE BEROU FOTKY

Většina fotografií, které tu najdete, vznikla v České republice, nejčastěji v okruhu pár kilometrů od našeho domu. Nemusíte bydlet na samotě uprostřed divočiny, abyste mohli vidět nebo zachytit spoustu úžasných zvířat. Fotím u rybníků, v polích, ale i ve městech. Všude se dá na zvířata narazit, stačí se dívat. Nově tedy fotím ze za zahrady, odkud je v noci vidět zcela jiná exotika.

Vím, že moje fotografie se nemohou rovnat úrovni světových wildlife ani astro fotografů. Já to ale dělám hlavně pro radost. Fotím technikou, která je sice kvalitní, ale cenově dostupná i vám (více o mé technice najdete v článku O mně). Navíc se většinu času pohybuju na místech dostupných komukoliv dalšímu. 

Nepovažuju se ani za největšího odborníka na focení, ale nějaké zkušenosti už přece jen mám. Pokud byste se chtěli o focení něco naučit, neváhejte mi napsat. Uděláme si výlet a já budu ráda, že mám parťáka na procházku.

 

CO VŠECHNO K OBRAZŮM PŘIBALÍM

Když říkám, že vám chci udělat radost a inspirovat vás, myslím to vážně. Ke každé zásilce vám napíšu také osobní dopis, kde se dozvíte příběh fotografie na vašem obrazu. Prozradím vám nejen zajímavá místa, kde můžete na zvířata narazit, ale také, jaká situace je na fotografii zachycena a jakým způsobem jsem ji fotila. Plus vám do zásilky přibalím ještě jedno malé překvapení, které je výsledkem mé večerní výroby doplňků.

Až do roku 2021 jsem každý fotoobraz nebo kalendář nechala nejdříve poslat k sobě domů a zkontrolovala jsem ho. Ceny za dopravu jsou ale u obrazů tak šílené, že jsem se rozhodla posílat zásilky přímo z tiskárny k zákazníkům domů. Výhoda je, že produkt máte doma rychleji a mohu na něj dát dopravu zdarma. Více o dopravě se dočtete tady.

 

JAKÉ PRODUKTY U MĚ NAJDETE

Obrazy zvířat a přírody na plátně

Velmi kvalitní plátno v rámu z MDF. Síť plátna nijak nesnižuje kvalitu fotky ani její rozlišení.

Pracuji s rozměry 40x60 cm a 60x90 cm.

Fotoobrazy vesmíru

Velmi kvalitní plátno v rámu z MDF. Síť plátna nijak nesnižuje kvalitu fotky ani její rozlišení.

Pracuji s rozměry 40x60 cm a 60x90 cm. Můžu vám udělat také koláž fotografií na míru o rozměru až 80x120 cm..

 

Kalendáře

Každý rok pro vás tvořím nové série z toho nejzajímavějšího, co se mi dostalo před objektiv. 

Můžete si vybrat kalendář na výšku i na šířku, ve velikosti A4 i A3.

 

Dárkové poukazy

Pokud sami obraz nebo kalendář doma nechcete, pořád můžete udělat radost svým blízkým, kterým by se moje tvorba mohla líbit. Dárkové poukazy nabízím na částky 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč.

 

Fotky na zakázku

Nechte si vyrobit obraz, na kterém jste vy. Užijete si hezký den plný focení a na památku budete mít doma fotoknihu, kvalitní obraz, nebo klidně i celou galerii obrazů.

Foceno 2.12. 2017 v Morkovicích. Nikon D7100, objektiv Nikon 300 mm. Rychlost 1/1250, f/4 a ISO 200.

 

KAM DÁL

 

Blog

Zjistěte, co je nového, 

jaká zajímavá zvířata 

jsem potkala nebo co

pro vás chystám.

   

O mně

Kdo jsem, čím fotím, jak

fotím, kde se pohybuju...

To všechno tu najdete.

 

   

 

Obrazy

Vyberte si něco hezkého

a udělejte radost sobě

nebo někomu, koho 

máte rádi.