Domů / FOTKY NA ZAKÁZKU

FOTKY NA ZAKÁZKU

I když fotím hlavně zvířata ve volné přírodě, občas si odskočím i na svatbu nebo rodinné focení. Protože proč nemít doma obraz, na kterém jste přímo vy nebo vaše rodina? Ozvěte se mi a já Vás ráda nafotím i s celou rodinou a domácími mazlíčky.

Co ode mě můžete očekávat...

Fotím s láskou a citlivě. Focení se mnou není utrpení, ale příjemně strávené odpoledne. Vždycky se snažím o co nejpřirozenější fotky. Žádné strojené pózy ani přehnané úpravy. Fotím jinak než jiní portrétní fotografové. Používám techniku i zkušenosti z fotografování přírody.
 

Takto mohou vypadat i Vaše fotografie...

 

 

Jak focení probíhá...

Je to zábava. Nebudu vás nutit do nepohodlných póz nebo do prostředí, které se vám vyloženě nelíbí. Existuje samozřejmě pár pravidel, která se při focení dodržet musí, ale není to nic hrozného.

Jde hlavně o to, abyste se během celého focení cítili dobře, protože na fotkách je to pak poznat. Takže se budeme bavit a užívat si hezký den venku. Jakákoliv možnost nebo nápad jak se uvolnit a udělat focení pro vás příjemnější je rozhodně vítaná. Z fotek je totiž nálada lidí cítit, proto je důležité připravit si příjemné prostředí.

Focení partnerů probíhá jednoduše, prostě se máte rádi. Pro muže to nebude utrpení:) Uvítám, když se budete chtít vyfotit se svým domácím mazlíčkem, je to přece taky člen rodiny. Dětem dáme hračky a necháme, ať si hrají, o to roztomilejší a akčnější fotky to budou.

Abyste věděli, s kým ten den budete trávit, můžete se začíst tady.

 

  

 

 

Kde se fotí...

Nejvíce se pohybuji na jižní a jihovýchodní Moravě (viz mapa). Samozřejmě není problém přijet za vámi i někam dál, ale každá cesta se promítne do ceny za focení. Nezapoměňte tento fakt zohlednit, abyste pak nebyli nepříjemně překvapeni.

 

 

Kolik to stojí...

Všechno se odvíjí od toho, kde se sejdeme (cenu ovlivňuje to, jak daleko za vámi pojedu), kolik hodin focení si přejete a jaký je počet fotografií/obrazů, které si přejete. 

U svateb to pak závisí především na tom, jak dlouho chcete, abych s vámi zůstala.

 

Napište mi

*
*
*
captchaZobrazit jiný kód
  *
 

 

KAM DÁL

 

Obrazy na dřevě

Vyberte si něco hezkého

a udělejte radost sobě

nebo někomu, koho 

máte rádi.

 

   

O mně

Kdo jsem, čím fotím, jak

fotím, kde se pohybuju...

To všechno tu najdete.

   

 

Blog

Zjistěte, co je nového, 

jaká zajímavá zvířata 

jsem potkala nebo co

pro vás chystám.